Scroll Top
Rachunkowość Mendyk; ul. J. Majora 52/11; 31-422 Kraków

O mnie

Certyfikowana Księgowa
Marta Mendyk

Nazywam się Marta Mendyk i jestem certyfikowaną księgową z  kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości i spraw kadrowo-płacowych.
W swojej pracy od zawsze opieram się na  znajomości prawa podatkowego, Ustawy o Rachunkowości oraz prawa pracy, a wiedzę teoretyczną popieram praktyką. Zdobyte doświadczenie pozwala mi rozwiązywać większość problemów, z którymi spotykają się przedsiębiorcy prowadzący działalność w różnych typach spółek.

  • Doświadczenie
  • Indywidualne podejście
  • Ubezpieczenie
  • Licencja ministerstw finansów Nr 16600/07
  • Ciągły rozwój
  • Przystępny język komunikacji

W codziennej pracy w biurze rachunkowym cechuje mnie profesjonalizm. Po tym, jak ukończyłam rachunkowość na studiach dziennych na AE w Krakowie, podjęłam się dalszej nauki na studiach podyplomowych. Po ich zakończeniu uzyskałam certyfikat audytora wewnętrznego. W styczniu 2007 roku uzyskałam certyfikat z Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia usług księgowo-kadrowych. Stale staram się aktualizować ofertę i brać udział w kolejnych szkoleniach, aby swoją wiedzę móc popierać nowymi informacjami. Pragnę także podkreślić, że co roku wykupuję ubezpieczenie OC dla usług księgowych. Zgłaszając się do mojego biura rachunkowego macie Państwo pewność solidnej obsługi.

…staram się świadczyć usługi w taki sposób, aby zdobywać klientów z polecenia.
Dlatego zawsze oferuję 100% jakość obsługi bez drogi na skróty.
Jest tyle biur księgowych…
Ale czy nie lepiej mieć indywidualną i osobistą księgową przez cały czas?
Zaufanie
Twoje dokumenty są zawsze bezpieczne (papierowe i elektroniczne), a moje biuro posiada wykupioną polisę OC.
Doświadczenie
12 lat pracy w zawodzie. Doświadczenie we współpracy z różnymi typami działalności i rodzajami spółek.
Przepisy
Jestem zawsze na bieżąco z nowymi przepisami, a moi Klienci zawsze otrzymują informację mailową lub telefoniczną jak przygotować się do planowanych zmian.
Niskie koszty
Działając samodzielnie, jestem w stanie zaoferować konkurencyjne stawki w porównaniu do biur rachunkowych.
person-icon
Paweł Roman Ball
Bardzo profesjonalna obsługa,Pani Mendyk prowadzi moją firmę od ponad 3 lat i zawsze mogę liczyć na jej wsparcie czy wyjaśnienia. Mogę szczerze polecić.
person-icon
Piotr
Współpraca w zakresie usług księgowych z Panią Martą, układa się rzetelnie i solidnie. Polecam.
person-icon
Konrad Chlipała
Współpracuję z Martą już od dziesięciu lat. Wspólnie przerobiliśmy wiele zagadnień księgowych, od zakładania firmy, przez leasing i różnego rodzaju umowy z pracownikami, na bieżących problemach w prowadzeniu działalności kończąc. Marta jest zawsze na bieżąco z przepisami, a jej dostępność i zawsze czytelne wyjaśnienia sprawiają, że nie myślę o zmianie księgowej 🙂 . Polecam.
person-icon
Łukasz Rajzer
Rzetelnie, dokładnie i zawsze na czas. Przy jednoosobowej działalności nie trzeba się niczym przejmować.